West End
Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén már musicalben is!
Almodóvar-filmből készült musical debütál januárban Londonban. Az Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén a spanyol rendező első nemzetközileg is sikeressé vált munkája volt.
2014.06.23 04:32MTI
Az "Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén" című nagy sikerű Perdo Almodóvar-filmből készül musical a londoni West Enden, a bemutatót 2015 januárjában tartják - írta a BBC News.
A madridi barátnőkről és kaotikus életükről szóló darab főszerepét Tamsin Greig brit színésznő kapta, aki először vállalt musical-szerepet. A művet a Tony-díjas Bartlett Sher rendezi.
"Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy ügynököm biztatására énekelni tanultam, fejlesztettem a képességeimet és kipróbáltam magam más alkotói területeken, így aztán kifogytam a kifogásokból, hogy miért is ne vállaljam" - mesélte Greig, akit televíziós szerepeiről is ismernek a brit nézők, és a Sok hűhó semmiért című Shakespeare-darabban nyújtott alakításáért 2007-ben a kritikusok díját, valamint a Laurence Olivier-díjat is átvehette.
Az "Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén" a spanyol rendező első nemzetközileg is sikeressé vált munkája volt. Almodóvar maga is üdvözölte a darab színrevitelét.
"Jó érzés, hogy az Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén időtállónak bizonyult. Huszonhat évvel megalkotása után még mindig élő. Ezúttal a rendkívül tehetséges Bart Sher rendezésében Londonban lesz látható, a városban, amely számomra mindig a szabadság, az öröm és a modernség példaképe volt" - mondta.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:22 Saját életét is kockára tette a magyar erdész, hogy megállítsa a tüzet
- 20:20 Második világháborús MG-42 géppuskát emeltek ki a Dunából - a rendőrség lefoglalta
- 18:19 A Miniszterelnökség felmondta a Lounge Eventtel kötött keretszerződését
- 16:21 Megérkezett az eső a Duna vízgyűjtőjére
- 14:26 Újabb két gyanúsítottat fogtak el a 600 milliós ingatlanmaffia ügyében
- 12:56 Vizes Eb - Megvan az első magyar arany, a nyíltvízi úszó Betlehem Dávid nyerte a kieséses versenyt
- 11:15 Magyar Péter: Tízéves mélypontra csökkent az infláció
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


