Vakító szemek
Jude Law itt van Budapesten, és nagyon örül neki
Megérkezett Budapestre szombaton Jude Law világhírű angol színész, aki a Susan Cooper című filmet forgatja a magyar fővárosban.
2014.03.29 14:55MTI
Megérkezett a Liszt Ferenc Reptérre (Fotó: MTI)
Jude Law a British Airways menetrendszerinti járatával érkezett Londonból. Újságírói kérdésre válaszolva a reptéren elmondta: először jár Budapesten és nagyon örül, hogy itt lehet.
A film címszerepét alakító amerikai Melissa McCarthy, aki a Szívek szállodája című sorozattal lett ismert, és akit a Koszorúslányok című filmben nyújtott alakításáért Oscar-díjra is jelöltek, péntek este érkezett meg a magyar fővárosba. Hamarosan a Guy Ritchie munkáiból és A szállító-filmekből ismert világhírű színész, Jason Statham is csatlakozik a forgatáshoz.
A filmet forgatókönyvíróként és rendezőként Paul Feig jegyzi (Koszorúslányok, Női szervek). A titkosügynök-sztoris vígjátékban Melissa McCarthy és Jason Statham egy valószerűtlen kémpárost alakít, Jude Law és a színészgárdában szintén szereplő Rose Byrne ausztrál színésznő szerepéről egyelőre nem árultak el semmit.
A Susan Coopert a tervek szerint jövő májusban mutatják be.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:13 HVG: A köztársasági elnök tudomásul vette az alkotmánybírák döntését
- 18:12 Halálos baleset történt a szegedi BYD-építkezésnél
- 16:10 Meteorológia: idén először volt 35 Celsius-fok az országban
- 14:09 Levették az Alkotmánybíróság napirendjéről az államfő indítványát
- 12:08 Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
- 10:06 Hőség - Ivókutak is segítenek a nagy melegben Budapesten
- 8:05 Hegedűs Zsolt: új főigazgató irányítja a Dél-pesti Centrumkórházat
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


