Öt éves hirig: felesleges a jelentés
Nincs semmi baj Malina Hedvig vérével
Nincs semmi baj Malina Hedvig, az öt éve Nyitrán megvert szlovákiai magyar diáklány vérével - írja a Sme című szlovák liberális napilap szerdán.
2011.05.25 11:19MTIAz azóta kétgyermekes családanyává vált Hedvig azt követően vetette alá magát általános vérvizsgálatnak, miután Peter Labas, a pozsonyi orvosi kar dékánja, a Malina Hedvig ügyéről készült legújabb orvosszakértői jelentésében azt állította, hogy a lány véraláfutásai az incidens idején véralvadási problémák miatt keletkeztek.
"Hedvig általános vérvizsgálaton volt, amely kimutatta, hogy a vérével nincs semmi baj" - mondta a lapnak Roman Kvasnica, a lány ügyvédje.
Elmondása szerint Labas feltételezése már az elejétől fogva kétséges volt, hiszen Malina Hedvig azóta már kétszer szült, minden probléma nélkül.
"Ez megerősíti azt a tényt, hogy az egész szakértői jelentés felesleges volt" - tette hozzá Kvasnica.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
- 22:45 Járosi Péter: A Mi Hazánk képviselői nem álltak fel a roma holokauszt áldozatainak emlékére - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


