Takarékossági okokra hivatkoznak
Dániának anyagilag megéri a bevándorlás korlátozása
Csütörtöki sajtóbeszámolókból kitűnik: takarékossági okokra hivatkozva a dán kormány tovább akarja szigorítani a külföldiek bevándorlását.
2011.04.28 14:11MTIA Jyllands Posten című napilap híre szerint öt minisztérium szakemberei arra a következtetésre jutottak, hogy a bevándorlásra vonatkozó előírások tíz évvel ezelőtt történt szigorítása jelentős megtakarítással járt az államkassza szempontjából. Eszerint évi ötmilliárd dán korona (175 milliárd Forint) kiadástól mentesült az állam azáltal, hogy kevesebb külföldit kellett befogadnia.
Kapcsolódó írások:
- Többen mennek, mint maradak - vita a bevándorlásról Németországban
- Előnyös a német gazdaságnak a kelet-európai munkaerő
- Franciaország a schengeni rendszer felfüggesztését fontolgatja
- Bevándorlók felgyújtottak egy menedékes központot Ausztráliában
- A franciák kétharmada kudarcként látja a bevándorlók integrációját
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


