Néhány képviselő alulteljesített
Necas: a cseh kormányban változások lesznek
Petr Necas miniszterelnök pénteken Prágában azt követően, hogy elfogadta Vít Bárta közlekedési miniszter lemondását, bejelentette: több személyi változás lesz a cseh kormányban.
2011.04.08 17:42MTI"Néhány miniszter nem tudja teljesíteni a rá háruló feladatokat, ezért a kormány összetételében változásokra van szükség" - szögezte le Necas. Neveket nem mondott.
Bárta a legkisebb koalíciós párt, a Közügyek egyik vezetője azért kényszerült lemondani, mert több pártbeli képviselőtársa azzal vádolta meg, hogy pénzért akarta megvásárolni lojalitásukat.
Kapcsolódó írások:
- Majdnem-katasztrófa egy cseh atomerőműben is
- Cseh alkotmánybíróság: törvényellenes az internetes és a telefonos kommunikáció adatainak megőrzése
- Nem változik a nukleáris politika Csehországban
- Kommandósok lepték el a Cseh Televíziót
- Politikai menedéket kapott Csehországban a volt ukrán gazdasági miniszter
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


