Három börtönőr fogságban
Börtönlázadás Libanonban: túszokat ejtettek a rabok
A libanoni börtönök lelkésze közölte: három börtönőrt ejtettek túszul a fellázadt rabok kedden a túlzsúfolt rúmijei börtönben, amely Libanon legnagyobb büntetés-végrehajtási intézete.
2011.04.05 09:51MTIA fogvatartottak hétfőn este folytatták tiltakozó megmozdulásukat, amely jelenleg is tart – közölte Marván Ganem atya, aki maga is részt vesz a tárgyalásokon.
A lázadás szombaton tört ki a börtönben, a rabok amnesztiát és a fogva tartás körülményeinek javítását követelik.
Kapcsolódó írások:
- Tizenhét rettenetes óra a halál árnyékában: túszdráma Bulgáriában
- Megölték négy amerikai túszukat a szomáliai kalózok
- Olasz turistanőt raboltak el a terroristák Algériában
- Négy túszejtő is meghalt a sikertelen mentési akcióban Nigerben
- Elengedte túszait Franciaországban az óvodai túszejtő
- Túszejtő a gimnáziumban: szerencsés véget ért az akció
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


