Kézigránátot használt
Felrobbantotta magát egy férfi Moszkvában
Felrobbantotta magát egy férfi szombaton egy moszkvai bevásárlóközpont bejáratánál.
2011.02.26 18:00MTIA jelentések szerint az illető életét vesztette, de további áldozatok nincsenek. A férfi a bolt közelében parkolta le kocsiját, kiszállt, s miközben valamit mormogott, elindult a bejárat felé. Azután elővett egy kézigránátot, s felrobbantotta magát.
Állítólag egy üzletemberről van szó, aki öngyilkos lett. Január 24-én egy pokolgépes merényletben 37 ember halt meg az orosz főváros domogyedovói repülőterén.
Azóta a moszkvai bevásárlóközpontok és pályaudvarok egymás után kapják a különböző, merényletekkel fenyegető telefonhívásokat, amelyek miatt többször ki kellett üríteni az épületeket.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06