40 kilométeres szakaszon megbénult a közlekedés
Több száz autós rekedt a hó fogságában New York államban
Több száz autós rekedt majd egy fél napon át a hó fogságában, miután egy baleset és a nagy mennyiségben lezúduló hó miatt két, mintegy 40 kilométeres szakaszon megbénult a közlekedés az I-90-es autópályán, a New York állambeli Buffalo közelében.
2010.12.02 19:08MTIHelyszíni jelentések szerint sokan a gépkocsijukban voltak kénytelenek eltölteni az éjszakát. Egyes autósok 8-12 órás csapdahelyzetre panaszkodtak.
A baleset helyi idő szerint szerda este 8 órakor történt. A Nagy Tavak felől érkezett hóvihar elborította Buffalo déli és keleti külvárosait. A város környékén csütörtökön sem állt el a havazás.
New York állam több tucat iskolájában szünetel a tanítás és mintegy 10 ezren maradtak áram nélkül.
Az előrejelzések szerint Pennsylvania államban péntekig 25 centiméter hó eshet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:59 Önmérsékletre szólította fel az ENSZ főtitkára Izraelt és a Hezbollahot
- 16:43 Vizsgálatot indított a fogyasztóvédelem az forrólevegős sütők ellenőrzésére
- 12:57 Egy héten belül négy gyermek került kórházba nyelőcsőbe szorult gombelem miatt
- 10:46 Lannert Judit: megszűnik az NKE-n a pedagógusképzés
- 8:00 ORFK: egyhetes ellenőrzés indul az ország útjain 24 órás drogmarathon akcióval
- 6:01 Színpadra tévedő cica lopta el a show-t a Rómeó és Júlia balettelőadáson - videó
- 4:28 A halálba zuhant egy lány, miután a személyzet elfelejtette rácsatolni a bungee jumping kötelet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


