Megbeszélték Orbánnal
Hálás a magyar emigránsoknak a volt kolumbiai államfő
Álvaro Uribe volt kolumbiai köztársasági elnök szerint a II. világháború után komoly szerepet játszottak a magyar emigránsok a dél-amerikai ország gazdasági és társadalmi fellendülésében, a politikus ezért köszönetét és háláját fejezte ki az Orbán Viktor miniszterelnökkel folytatott pénteki megbeszélésén.
2010.09.17 19:34MTIA volt kolumbiai államfőnek Orbán Viktor megígérte, hogy a magyar EU-elnökség mindent megtesz a Kolumbia és az Európai Unió közötti megállapodás minél előbbi parlamenti ratifikációjáért - tájékoztatta a találkozóról Szijjártó Péter, a miniszterelnök szóvivője közleményben az MTI-t. Álvaro Uribe 2002 augusztusától 2010 augusztusáig volt a dél-amerikai ország köztársasági elnöke.
A politikus az Európai Parlament néppárti frakciójának keretei között működő, Európai Ötletek Hálózata elnevezésű szerveződés háromnapos budapesti konferenciáján vett részt, ahol a gazdasági válság leküzdéséről, a munkahelyteremtésről és a szegénység elleni küzdelemről tartanak előadást neves politikusok és szakértők.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06