Kikerekezte az angolokból
Harmincmillió forintot gyűjtött egy hétéves brit fiú Haitinak
Harmincmillió forintnyi fontot gyűjtött egy hétéves fiúcska Haitinak Nagy-Britanniában, bár csak 150 ezer forintnyiban reménykedett.
2010.01.25 17:50MTIA kis Charlie Simpsont annyira felkavarták a földrengés képei, hogy megkérdezte anyját, tudna-e neki segíteni jótékonysági biciklizés megszervezésében. Nyolckilométeres távot kerekezett végig a fiú egy nyugat-londoni parkban pénzgyűjtés végett.
Jótékony buzgalma annyira megindította a szigetország lakosságát, hogy a gyerek internetes oldalára özönleni kezdtek az adományok, volt olyan nap, hogy 50 ezer font - 15 millió forint - érkezett.
Mivel az esetről a hétfői Daily Mirror című brit lap is beszámolt, várhatóan további adományhullám indul meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06