USA
Donald Trump lemond üzleti érdekeltségeiről
Üzenetében nagy betűvel úgy fogalmazott: arra szeretne koncentrálni, hogy "ISMÉT NAGGYÁ TEGYE AMERIKÁT".
2016.11.30 13:25MTIDonald Trump teljes mértékben lemond üzleti érdekeltségeiről, hogy az ország irányítására összpontosítson - tudatta az egyik közösségi oldalon keresztül maga a megválasztott amerikai elnök szerdán.
Trump azt írta: december 15-én sajtótájékoztatón számol be a részletekről.
Üzenetében nagy betűvel úgy fogalmazott: arra szeretne koncentrálni, hogy "ISMÉT NAGGYÁ TEGYE AMERIKÁT".
Trump megjegyezte azt is, hogy ugyan erre nem kötelezi a törvény, de fontosnak tartja, hogy még látszólag se legyen összeférhetetlenség számos üzleti érdekeltsége és (január végén kezdődő) elnöki tevékenysége között.
"Ezért készülnek a jogi iratok, amelyek teljesen megfosztanak üzleti tevékenységemtől. Az elnökség ennél jóval fontosabb" - írta a közösségi médiában Donald Trump, az Egyesült Államok leendő 45. elnöke.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:00 Megszavazták a britek, hogy a gyógyíthatatlan betegségben szenvedők segítséggel vethessenek véget életüknek
- 22:03 Végvári Janka lett Magyarország Szépe
- 20:01 Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
- 18:59 Az EU diplomáciai megoldást sürget az amerikai légicsapások után
- 16:56 Putyin: a piszkos bomba bevetése Kijev utolsó hibája lenne
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06