Terrorizmus
Két öngyilkos merénylet Irakban, legalább 14 halott
A támadások elkövetőjeként egyelőre egyetlen terrorcsoport sem jelentkezett.
2016.04.24 10:07MTILegkevesebb tizennégy ember meghalt két öngyilkos merényletben Bagdadban az éjszaka folyamán - közölték vasárnap név nélkül nyilatkozó iraki rendőrök.
Az egyik, autóba rejtett pokolgépet egy ellenőrző pontnál hozta működésbe a merénylő, az iraki főváros keleti részén, hat civillel és négy katonával végezve, s megsebesítve további 28 embert.
A másik merénylő nagyjából ugyanabban az időben, késő éjszaka, egy elhaladó katonai konvoj mellett robbantott a város déli részén. Ott négy katona halt meg és nyolcan megsérültek.
A támadások elkövetőjeként egyelőre egyetlen terrorcsoport sem jelentkezett.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:50 Trump 100%-os vámot vet ki a külföldi filmekre
- 20:31 Földrengéssorozat rázta meg Nyugat-Texast
- 18:25 Lemond parlamenti mandátumáról Orosz Anna, a Momentum képviselője
- 16:21 Változékony, gyakran csapadékos idő várható a héten
- 14:20 Boeing-karbantartási hiba miatt járatokat töröl a KLM
- 12:19 Donald Trump: eljöhet az az idő, amikor az Egyesült Államok felhagy a közvetítéssel
- 10:18 Pápaválasztás - Szerdán kezdődik a konklávé
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06