Illegális bevándorlás
Gyújtogatásos támadás bevándorlók ellen Németországban, 12 sérült
Őrizetbe vettek egy 22 éves fiatalembert, aki az oltási munkálatok közben a helyszínen tartózkodott.
2015.12.24 13:18MTINémetországban gyújtogatásos támadás történt csütörtökre virradó éjjel két lakóház ellen, amelyekben rendőrségi közlés alapján európai uniós állampolgárok és bevándorló hátterű német állampolgárok laknak, a támadásban tizenkét ember megsérült.
A Bajorország tartományi Wallersteinben két szomszédos lakóházban keletkezett tűz, a rendőrség szerint szándékos gyújtogatás miatt. Csaknem száz tűzoltó bevetésével fékezték meg a lángokat. A lakók közül tizenegy ember füstmérgezést kapott, egy pedig égési sérüléseket szenvedett.
A rendőrség szerint nem zárható ki, hogy idegenellenes indíttatású bűncselekményről van szó. Őrizetbe vettek egy 22 éves fiatalembert, aki az oltási munkálatok közben a helyszínen tartózkodott. A nyomozás első megállapításai szerint valószínűleg ő követte el a gyújtogatást - mondta egy rendőrségi szóvivő a Bayerischer Rundfunk (BR) tartományi közszolgálati médiatársaság beszámolója szerint.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


