Ukrán válság
Lövöldözés volt Mariupolban, többen megsebesültek
Szemtanúk azt mondták, hogy néhány fegyveres próbálja elfoglalni a rendőrparancsnokságot és a laktanyát.
2014.05.09 12:46MTI
Forrás: youtube.com
Lövöldözés tört ki pénteken a kelet-ukrajnai Donyeck megye déli részén lévő Mariupol városban. Eddig négy embert szállítottak kórházba lőtt sebekkel.
A 0629 nevű helyi hírportál tudósítása szerint a lövöldözés helyi idő szerint fél tizenegy körül kezdődött a stratégiai fontosságú kikötőváros rendőrparancsnoksága és a nemzeti gárda laktanyája környékén, és jelenleg is folyik.
A mariupoli rendőrség egyelőre nem volt hajlandó kommentálni a lövöldözés hírét. Szemtanúk ugyanakkor azt mondták, hogy néhány fegyveres próbálja elfoglalni a rendőrparancsnokságot és a laktanyát.
A városi egészségügyi szolgálat közölte, hogy négyen, akiket kórházba szállítottak, automata fegyverekből kilőtt lövedékektől sebesültek meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:12 Irak történelmi mocsárvidéke újjáéled, miután a többéves szárazság után visszatért a víz
- 6:07 Kutyákat tenyésztettek és tartottak fogva kutatási célokra embertelen körülmények között - videó a menekítésről
- 21:00 Iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
- 20:58 Bűncselekmény gyanúját állapította meg az ÁSZ a Metropolitan egyetemen vizsgálata során
- 19:55 Lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
- 18:52 Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
- 17:50 Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is érintettek lehetnek
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


