Sosem lesz vége?
Pokolgépes robbantás Damaszkusz központjában, halottak
Az első jelentések szerint nyolcan meghaltak és több mint ötvenen megsebesültek szerdán Damaszkusz központjában egy pokolgépes robbantás következtében - közölte a SANA állami hírügynökség.
2013.11.06 15:05MTI
Forrás: SANA Facebook
"Nyolc állampolgár, köztük két nő vesztette életét, amikor működésbe lépett egy terroristák által elhelyezett pokolgép a szíriai főváros szívében, a Hidzsáz téren" - áll a hírügynökség jelentésében. A Bassár el-Aszad elnök vezette szíriai kormány a felkelőket rendszeresen terroristáknak nevezi.
A sebesülteket, akik között gyerekek és nők is vannak, egy damaszkuszi kórházba szállították. A rezsim fellegvárának számító Damaszkuszban egyre gyakrabban fordul elő pokolgépes támadás. Röviddel korábban több rakéta is becsapódott a főváros különböző negyedeibe.
Szerdán a Szabad Szíriai Hadsereg (SZSZH) szóvivőjének közlése szerint a felkelők elkeseredett harcok árán elfoglalták az ország második legnagyobb fegyverraktárát a nyugati Homsz tartományban.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:13 HVG: A köztársasági elnök tudomásul vette az alkotmánybírák döntését
- 18:12 Halálos baleset történt a szegedi BYD-építkezésnél
- 16:10 Meteorológia: idén először volt 35 Celsius-fok az országban
- 14:09 Levették az Alkotmánybíróság napirendjéről az államfő indítványát
- 12:08 Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
- 10:06 Hőség - Ivókutak is segítenek a nagy melegben Budapesten
- 8:05 Hegedűs Zsolt: új főigazgató irányítja a Dél-pesti Centrumkórházat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


