Oroszország
Megtalálták egy eltűnt helikopter roncsait - 5 halottal
Meghalt annak az orosz helikopternek a teljes személyzete és az utasa, amely még csütörtökön nem érkezett meg a célállomására Habarovszk környékén.
2013.06.08 18:35MTIEgy mentőegység szombaton bukkant az Mi-8-as helikopter roncsaira, valamint azoknak a holttestére, akik a gép lezuhanásakor a fedélzetén tartózkodtak - jelentették be szombaton az orosz hatóságok. A helikopter négyfős személyzettel és egy utassal indult 3 tonna szállítmánnyal egy Habarovszk környéki településre, de a várt időben nem érkezett meg oda. A gép lezuhanását senki nem élte túl.
A helikopter után kutatók a gép célállomásától 27 kilométerre északnyugatra találták meg a roncsokat és a holttesteket - közölték a hatóságok. Arról egyelőre semmit nem közöltek, hogy mi okozta a szerencsétlenséget.

Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06