Késések és járatkimaradások
Havazás - szétzilálódott a menetrend a frankfurti reptéren
Szétzilálta a menetrendet a zord téli időjárás hétfő hajnalban a frankfurti repülőtéren, az utasoknak késésekre és járatkimaradásokra kell számítaniuk - közölte a repteret üzemeltető Fraport társaság egyik szóvivője.
2013.01.21 08:16MTIA Lufthansa német légitársaság reggelig 140 belföldi és európai járatát törölte, ezért lényegében új repülési tervet kell összeállítani.
A szóvivő szerint a késéseket a szükséges fokozott biztonsági intézkedések indokolják. Frankfurtban ugyanis havazik, ezért tovább tartanak a jégtelenítési munkák.
Ónos eső azonban ma már nem várható - tette hozzá a szóvivő, utalva arra, hogy vasárnap az ónos eső átmenetileg megbénította Németország legnagyobb légikikötőjének forgalmát.
Vasárnap a heves havazás miatt a párizsi repülőtereken is törölték a járatok negyven százalékát, a tengerentúli járatokat azonban elindították. A lehullott jelentős mennyiségű hó miatt Franciaország jelentős részén megbénult a közúti és a vasúti közlekedés is.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:34 Az EU egy vagyont biztosít az európai és ukrán védelmi ipar fellendítésére
- 18:31 Sikeresen visszatért a Sencsou-19 űrhajó legénysége a kínai űrállomásról
- 16:27 A Sztálingrád elnevezést kapta Volgográd repülőtere
- 14:18 Több százezer ember maradt áram nélkül súlyos viharok nyomán az USA-ban
- 12:17 Többen meghaltak egy étteremben keletkezett tűzben Északkelet-Kínában
- 10:15 Kanadai miniszterelnök: Kanada soha nem lesz az 51. amerikai állam
- 8:14 Eurostat: csökkent tavaly a közúti balesetben elhunytak száma az EU-ban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06