Egy járókelő mentette meg
Felébredt a kómából a tíz emeletet zuhant kínai kislány
Tíz nap után felébredt a kómából az a kétéves kínai kislány, aki tíz emeletet zuhant családi otthonuk ablakából, és egy alárohanó járókelőnek köszönheti életét.
2011.07.12 17:47MTI"A kislány kinyitotta a szemét és a szüleit szólította, amint beléptek a kórterembe" - idézte a Hszinhua hírügynökség a kórház orvosát, aki szerint Csang Fang-jü (Zhang Fangyu) szívverése, vérnyomása és pulzusa normalizálódott, és valószínűleg túl van a veszélyen.
A kelet-kínai Hangcsou (Hangzhou) városában élő Csang Fang-jüre a nagymamája vigyázott szombat délután, ám az idős hölgy egy rövid időre elhagyta a család tízedik emeleten lévő lakását.
A szomszédok elmondták, hogy a Niu Niu becenévre hallgató kislány néhány másodpercig megpróbálta tartani magát, majd mikor zuhanni kezdett, a közelben álló Vu Csü-ping (Wu Juping) azonnal lerúgta magáról magas sarkú cipőjét és odarohant elkapni a gyereket.
A kislány kritikus állapotban volt a kórházban, ahol belső vérzéssel és egyéb sérülésekkel kezelték, amíg megmentője egy törött bal karral úszta meg az esetet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:48 KÉSZ Építő Zrt: érvénytelenítette az ÉKM az új Pázmány campusra kiírt közbeszerzési eljárást
- 14:07 Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
- 12:05 Kétméteres hó bénítja Colorado egyes részeit májusban
- 10:00 Videón a titokzatos aranykonvoj: 27 milliárd forintnyi arany és készpénz hagyta el Magyarországot
- 8:26 Titkos UFO-eligazítás a Pentagonból: washingtoni politikus szerint még mindig elhallgatják az igazságot
- 6:37 Hantavírus: Mennyire veszélyes a hajón kitört járvány?
- 20:34 Újabb botrány az izraeli hadsereg körül: megcigiztettek egy Szűz Mária szobrot Dél-Libanonban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


