Ismeretlen tettes
Molotov-koktélt dobtak az SZDSZ egyik szegedi irodájára
Pénteken hajnalban ismeretlen személy Molotov-koktélt dobott a Szabaddemokraták Szövetségének (SZDSZ) egyik szegedi irodájára - tájékoztatta Tuczakov Szilvána, a Csongrád megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-t
2010.03.19 08:01MTIA gyújtópalackot a iroda egyik utcai ablakán keresztül hajították be. A tüzet a szomszédok észlelték, ők riasztották a tűzoltókat, akik eloltották a lángokat – mondta az őrnagy. A szóvivő hozzátette: rongálás alapos gyanúja miatt indult eljárás ismeretlen tettes ellen.
Péntek reggel két rendőr posztolt a többszintes épület előtt, amelynek a földszintjén van a párt irodája – tapasztalta a helyszínen az MTI tudósítója. A két helyiségből álló házrész ablaka kitört.
A kisebbik, irodaként használt helyiség kiégett, berendezése megrongálódott, padlóján áll a víz.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06