Lefegyverezte a támadó a biztonsági őrt
Bankrablás az Üllői úton - az őr fegyverét használta a tettes
Bankrablás történt a fővárosban az Üllői úton szerda délelőtt, a bűncselekmény során egy lövés dördült el, de senki sem sérült meg - közölte a BRFK sajtóügyeletese az MTI-vel.
2009.06.17 13:00MTICsillag Melinda elmondta: nem sokkal tíz óra előtt az Üllői úton egy pénzintézetébe egy mintegy 175 centiméter magas, normál testalkatú, rövid, sötét hajú napszemüveges férfi lépett be. A tettes késsel megfenyegette az ajtóban álló biztonsági őrt, és megszerezte szolgálati fegyverét. Ezt felhasználva jutott pénzhez. A kár megállapítása folyamatban van.
A pénz átadásakor lépett ki a pénzintézet egyik hátsó helyiségéből a másik biztonsági őr, aki - látva, hogy bűncselekmény történik - egy figyelmeztető lövést adott le. A lövedék a bejárati ajtó keretében állt meg. A tettes nem lőtt vissza, a zsákmányolt fegyverrel együtt gyalog elmenekült a helyszínről - mondta Sagyibó Melinda, aki szerint a BRFK rablási osztálya nagy erőkkel megkezdte az elkövető keresését.

Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:37 Trump Mobile - Aranyszínű okostelefonnal bővül Donald Trump üzleti birodalma
- 22:43 Hogyan segíthet a pszichológia abban, hogy jobban érezzük magunkat fürdőruhában?
- 20:52 Brit meleg pár ellen emeltek vádat egy örökbe fogadni kívánt csecsemő megerőszakolása és meggyilkolása miatt
- 18:51 Szijjártó Péter: több evakuációs művelet is folyamatban van a magyarok kimenekítése érdekében
- 16:48 Megpróbálták kirabolni a solymári MagNet bankot
- 14:47 Balaton - Lokális algavirágzás, árvaszúnyog-rajzás, csökkenő vízállás
- 12:15 Zalaegerszegen tovább bővítik az északi ipari parkot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06