Baleset

Hat mentő is érkezett az 1-es villamos balesetéhez - sok a sérült

Baleset miatt nem járt egy szakaszon a villamos Budapesten.

2019.08.02 15:25MTI

Baleset miatt nem járt egy szakaszon az 1-es villamos a fővárosban - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) pénteken a Facebook-oldalán. A mentők tájékoztatása szerint többen megsérültek. A helyszínelés órákig tartott.

A baleset miatt pótlóbusz közlekedett Zugló, vasútállomás és a Lehel utca/Róbert Károly körút között.

Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese az MTI-nek azt mondta: 6 mentőegységet riasztottak a helyszínre. A mentők jelenleg is 9 sérültet vizsgálnak, akik a villamoson utaztak. Valamennyien felnőttek. Volt, aki a fejét ütötte meg, volt aki a nyakát. Valószínűleg kórházba viszik őket, hogy nincs-e törésük - közölte.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.