Bűnügy
Rendőrök ellen nyomoznak kábítószer birtoklása miatt
A két, szolgálaton kívüli rendőrrel szemben a XI. kerületben intézkedtek.
2017.05.26 13:29MTINyomozás indult két rendőr ellen kábítószer birtoklása miatt - erősítette meg a Fővárosi Főügyészség pénteken az MTI-nek a 24.hu portál információját. A rendőrség tájékoztatása szerint megszűnt az érintettek szolgálati viszonya.
Bagoly Bettina, a főügyészség szóvivője azt közölte: az ügyben még május 18-án rendelt el nyomozást a Budapesti Nyomozó Ügyészség. A két, szolgálaton kívüli rendőrrel szemben a XI. kerületben intézkedtek, a szolgálati helyükkel kapcsolatban azonban a szóvivő nem kívánt bővebb tájékoztatást adni.
Hozzátette, a most indult nyomozás ügyében további részleteket nem áll módjukban megosztani a nyilvánossággal.
A 24.hu információi szerint azt még vizsgálják, hogy a két, szolgálaton kívüli rendőr fogyasztott-e a szerből.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte: az eljárás alá vont emberek már nem rendőrök, szolgálati viszonyuk megszűnt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:51 A jegybank új ajánlással segíti a fogyatékossággal élőket
- 22:48 NGM: a kormány meghosszabbítja a kamatstopot
- 20:48 Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban
- 18:44 Nagy István: jó minőségű dinnyével indul a magyar dinnyeszezon
- 16:44 Nőtt a Mazda eladása az év első öt hónapjában
- 14:42 E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái
- 12:42 ÉKM: forgalomterelésekkel folytatódik a Mohácsi Duna-híd és a kapcsolódó úthálózat fejlesztése
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06