Baleset
Több kilométeres a dugó az M0-son Gyálnál és a Megyeri hídnál is
Baleset miatt torlódik a forgalom az M0-s autóúton Gyál térségében, míg a Megyeri hídon Dunakeszi felől, valamint a 11-esen a budakalászi hídfelhajtónál a pénteki csúcs okoz forgalmi gondot.
2016.11.04 18:23MTIBeluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta, hogy az M0-son az alacskai pihenőnél négy személyautó ütközött össze az M3-as autópálya felé vezető oldalon. Senki sem sérült meg, de az ütköző járművek miatt lezárták a belső sávot, ezért lépésben halad a forgalom, az arra közlekedők 2-3 kilométeres torlódásra számítsanak.
Áll a forgalom a Megyeri hídon Dunakeszi irányából, míg a híd másik oldalán, a budakalászi körforgalom előtt, a 11-es főúton csaknem 3 kilométeren torlódnak a járművek. A dugót, illetve a lassú haladást a pénteki csúcs okozza - közölte a szóvivő.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:15 Hőség - Péntek éjfélig meghosszabbítják a harmadfokú hőségriasztást
- 8:53 Axiom-4 - Kapu Tibor elindult a Nemzetközi Űrállomásra
- 10:52 Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön
- 8:44 A Baleár-szigetek partjainál kezüknél és lábuknál összekötözött holttesteket találtak
- 6:03 Halhatatlanság és emberi szuperképességek 2030-ra? A tudomány már dolgozik rajta!
- 20:58 WikiLeaks - Hollywood évtizedek óta háborús narratívát épít Irán ellen
- 16:46 Amerikai bombázás Irán ellen - titkos művelet, megtévesztés és totális meglepetés
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06