Szerencsétlenség
Ketten sérültek egy pesterzsébeti balesetben
Ketten sérültek meg, amikor összeütközött két személyautó Pesterzsébeten, majd az egyik jármű egy oszlopot is kidöntött.
2016.06.12 12:35HavariapressBudapest XX. kerületében vasárnap késő délelőtt halad egy személyautó a Magyar utca és a Lázár utca kereszteződésében, amikor összeütközött egy másik gépkocsival. Az ütközés következtében az egyik jármű egy út menti villanyoszlopot is kidöntött; az utasok közül két fő sérült meg, őket a mentők a helyszínen látják el. A balesethez percek alatt kiérkeztek a főváros hivatásos tűzoltói, akik áramtalanították a gépkocsikat és hozzáláttak a műszaki mentési munkálatokhoz. A munkálatok idején a környék forgalmában kisebb fennakadásokra lehet számítani.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:00 Megszavazták a britek, hogy a gyógyíthatatlan betegségben szenvedők segítséggel vethessenek véget életüknek
- 22:03 Végvári Janka lett Magyarország Szépe
- 20:01 Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
- 18:59 Az EU diplomáciai megoldást sürget az amerikai légicsapások után
- 16:56 Putyin: a piszkos bomba bevetése Kijev utolsó hibája lenne
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06