Csak a szokásos
Baleset miatt több kilométeres torlódás az M7-es autópályán a Balaton felé
A balesetnek sérültjei is vannak.
2016.06.10 17:53MTITöbb kilométeres torlódás alakult ki az M7-es autópályán a Balaton felé Martonvásárnál, miután két személygépkocsi összeütközött péntek délután - közölte a Fejér Megyei Rendőr-Főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője az MTI-vel.
Szemerei Péter elmondta: a baleset az M7-es autópálya 30-as kilométerénél történt. A helyszínelés és a mentés idejére a forgalom csak a leállósávban halad, ezért több mint 10 kilométeres torlódás alakult ki az autópályán.
Kerülni a 7-es út felé lehet.
A balesetnek sérültjei is vannak, állapotukról az Országos Mentőszolgálat későbbre ígért tájékoztatást.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06