Fantomképpel keresik a gázoló biciklistát
Áthajtott a hároméves kislányon
Fantomképpel keresi a rendőrség azt a biciklistát, aki - életveszélyes sérüléseket okozva - egy kisgyermeket gázolt el Tiszalökön, majd tovább tekert a helyszínről.
2008.10.21 21:20HavariaPressA baleset október 3-án történt a szabolcsi kisváros Kossuth utcájában, a járdán, mely egyben bicikliút is. Az elgázolt 3 éves kislányt a helyszínen újraélesztették, majd helikopterrel, életveszélyes állapotban szállították a mentők a miskolci kórházba. A szakállas kerékpáros megállás nélkül hajtott el a baleset helyszínéről. A rendőrség fantomképet készített a cserbenhagyóról, a képet a rendőrség honlapján lehet megtekinteni. A Tiszavasvári Rendőrkapitányság várja azok jelentkezését, akik felismerik a fiatal férfit, vagy további részletekkel szolgálhatnak a bűncselekménnyé fajult balesettel kapcsolatban.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
- 14:59 Az Egyesült Államok törölte Romániát a vízummentességi programból
- 12:58 Több száz fiatal csapott össze egy hollandiai üdülőhelyen
- 10:56 Harry herceg: szeretnék kibékülni a családommal
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06