Drog miatt tört ki a lövöldözés
Lövöldözés Vecsésen: emberöléssel gyanúsítanak egy rendőrt
A hivatalos verzió szerint 2006 januárjában kommandósok állítottak meg Vecsésen egy autóst, mert a gyanú szerint drogdíler volt. Az autóban két ember ült: a tulajdonosa az anyósülésről kiugrott, de elkapták, a sofőr nekihajtott az egyik rendőrautónak, majd egy földre került rendőrt el akart gázolni, ezért lelőtték.
2008.10.13 09:25Népszabadság, hirado.huAkkor jogszerűnek és szakszerűnek minősítették a fegyverhasználatot, de az ügyészség 11 hónap múlva emberölés miatt emelt vádat a rendőr ellen. A lelőtt férfi kocsija ugyanis hátramenetben volt, a földön fekvő rendőr pedig nem az autó előtt feküdt.
A halott házában később semmilyen kábítószert vagy a fogyasztására utaló jelet nem találtak. A kocsiban volt egy kiló kábítószer, de az autó nem a sofőré, hanem a másik elfogott férfié volt, aki azóta is szabadlábon védekezik és még nem volt bírósági tárgyalása sem. A rendőrtiszt tárgyalása az emberölés miatt decemberben kezdődik
Kapcsolódó írások:
- Durva - Drog birtoklása miatt őrizetbe vették George Michael-t
- Súlyos sérülést szenvedett Bodrogi László
- Fájdalomcsillapító, élénkítőszer vagy drog?
- Beismerő vallomást tett a Görögországban drogcsempészéssel gyanúsított magyar állampolgárok egyike
- Gyomrában próbálta becsempészni a drogot az országba
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:50 Élve mentettek ki egy csecsemőt a romok alól Venezuelában - videó
- 12:07 A HUNGO egyelőre nem indul Venezuelába a földrengés után
- 16:25 Lemondott a Baranya vármegyei közgyűlés elnöke
- 14:24 A Semmelweis Egyetem teljeskörűen együttműködik a nyomozó hatóságokkal
- 13:26 Legalább 164 halottja van a venezuelai földrengésnek
- 12:23 Vádat emeltek egy mozdonyvezető ellen, aki kollégáját és az utasokat is veszélyeztette
- 10:22 MÁV-csoport: vizet osztanak a forgalmasabb állomásokon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


