Mardossák a lángok
Hatalmas tűztől izzik egy épület a Gedőcz-tetői Csillagvizsgálónál
Teljes terjedelmében ég egy nyaraló Salgótarján üdülőövezetében. Gázpalack kettő is volt az épületben, emberről nem tudni még.
2014.12.31 15:59MTIKigyulladt és teljes terjedelmében ég egy száz négyzetméteres nyaraló Salgótarján üdülőövezetében, a Gedőcz-tetői Csillagvizsgáló közelében - tájékoztatta a Nógrád megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t szerdán.
Angyal Eszter közlése szerint az épületben két gázpalack is volt, amelyeket a salgótarjáni hivatásos tűzoltók kihoztak a nyaralóból.
A lángok megfékezésén három fecskendővel dolgoznak, azt, hogy volt-e valaki az épületben, még nem tudni - tette hozzá a szóvivő.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:00 Megszavazták a britek, hogy a gyógyíthatatlan betegségben szenvedők segítséggel vethessenek véget életüknek
- 22:03 Végvári Janka lett Magyarország Szépe
- 20:01 Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
- 18:59 Az EU diplomáciai megoldást sürget az amerikai légicsapások után
- 16:56 Putyin: a piszkos bomba bevetése Kijev utolsó hibája lenne
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06