Vízi baleset
Nem keresik tovább a vízben eltűnt fiút
Sötétedéskor ismét felfüggesztették az önkéntes tűzoltók a Túrkeve határában szerdán vízbe esett, majd eltűnt fiú keresését.
2014.05.22 22:15MTIS. Tóth Anikó, a Jász-Nagykun-Szolnok megyei katasztrófavédelmi szóvivője hozzátette: a keresést pénteken folytatják, a tervek szerint a Hortobágy-Berettyón Mezőtúrig haladva vizsgálják át ismét alaposan a vizet.
A 14 év körüli fiú szerda délután esett a vízbe, majd elmerült a Hortobágy-Berettyó és a Tisza II. öntözőcsatorna találkozásánál. A fiút aznap sötétedésig keresték az Életjel Mentőcsoport tagjai, a túrkevei önkéntes tűzoltók és a mezőtúri katasztrófavédelmi szakemberek. A keresést csütörtök reggel folytatták.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:45 Sírva fakadt egy indiai turista, miután marhahúsos hamburgert kapott egy malajziai McDonald's-ban
- 21:02 Soha nem látott hőség tombol Európában - a rendőrség a vízágyúkat is beveti
- 19:35 Tovább romlik a helyzet: ismét takarékosságra kérik a veresegyháziakat
- 17:21 Végre megszólalt a tizenegyedik emeletről kizuhanó Németh Zsanett szobatársa
- 15:17 A vétlen sofőr mögött haladt, végignézte saját gyermeke halálát az apa Bükkábránynál
- 13:08 Nyolchektáros tűz pusztított Vaskút és Gara között
- 11:58 A venezuelai földrengésben meghalt az argentin futballista egész családja
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


