Két család verekedett össze
Családok csetepatéja Csanyteleken - seprűnyéllel, köveket dobálva
A dolog úgy kezdődött, hogy szombat délután a Nagy Imre utcában egy férfi összeszólalkozott a szomszédjában lakó nővel.
2013.08.11 09:50MTI
Két család tagjai estek egymásnak seprűnyéllel, köveket dobálva a Csongrád megyei Csanyteleken, a verekedőket a rendőrök választották szét.
Szombat délután a Nagy Imre utcában egy férfi összeszólalkozott a szomszédjában lakó nővel, akit előbb megütött, dulakodni kezdtek, végül a hajánál fogva húzta a földre kerülő nőt.
Előbb a nő 14 éves fia sietett anyja segítségére, egy seprűvel esett a támadónak, majd megérkezett az asszony másik két családtagja, akik seprűnyéllel bántalmazták a férfit, akit meg is rugdostak. Ezt látva a férfi szülei botokkal felfegyverkezve mentek ki az utcára, az asszony rokonai őket köveket dobálva próbálták távol tartani.
Az indulatokat a helyszínre érkező rendőrök fékezték meg, mindenkit előállítottak a Csongrádi Rendőrkapitányságra. Öt ember ellen indult büntetőeljárás csoportosan elkövetett garázdaság bűntettének megalapozott gyanúja miatt. Az összecsapásban ketten sérültek meg könnyebben.
Kapcsolódó írások:
- 58 millió dollárt kapott a kocsmai verés áldozata
- Tömeges csetepaté Petőházán
- Fordosok és mazdások estek egymásnak egy díjátadón - még lőttek is
- Tányérdobálással kezdődött a csetepaté - magyar nők sérültek meg Salzburgban
- Verekedés a szülőszobán: három apa követelte a gyereket
- Orgonával ment az autónak, mert nem fékezett le
- Testvéreket vert a két fiatal hölgy
- Március 15: "gyűlölködő csetepatéra" készül az ellenzék?
- Tömegverekedés Gyöngyöspatán: szerszámokkal ment egymásnak a két csoport
- Halálra késeltek egy görög focidrukkert
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06