Lopott BMW-vel....
Drótkötéllel rángatták ki a bankautomatát a falból - vádat emeltek ellenük
Vádemeléssel zárta le a rendőrség a nyomozást azzal a négy emberrel szemben, akik 2012 szeptemberében drótkötéllel szaggattak ki egy bankautomatát a falból Nagyvázsonyban.
2013.06.05 10:00Havariapress
A nyomozás információi szerint a négy férfi Kehidakustányról lopott el egy német BMW-t, amivel 2012. szeptember 27-én hajnalban Nagyvázsonyba hajtottak, majd egy drótkötél segítségével kitéptek a falból egy bankautomatát, szétfeszítették, és a több millió forintot tartalmazó kazettával elmenekültek.
A banda a bűncselekményhez használt símaszkokat, kesztyűket és a felfeszített pénzkazettát a nádasdladányi erdő közelében rejtette el.
A Zala megyei rendőrség a dolog elleni erőszakkal, jelentős értékre elkövetett lopás miatt indított nyomozást a napokban lezárta, az ügy iratanyagát vádemelési javaslattal továbbította a Keszthelyi Járási Ügyészségnek.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


