Gyors menet
Néhány óra alatt elfogták a 17 éves késes rablót
Pár óra alatt, a bajai buszpályaudvaron fogták el a rendőrök azt a 17 éves fiatalt, aki késsel kirabolt egy idős asszonyt hétfőn este, Hajóson.
2013.06.04 08:42HavariapressHétfőn este fél 8 körül jelent meg egy 17 éves fiatal egy idős hajósi asszony házánál, majd a nőt késsel megfenyegetve pénzt követelt. A megrémült 72 éves asszony 12 és fél ezer forintot adott át a fiatalembernek, aki a zsákmánnyal elmenekült. A rendőrség néhány órával később, a bajai autóbusz-pályaudvaron fogta el a fiatalt, akit előállítottak és őrizetbe vettek. Az ügyben felfegyverkezve elkövetett rablás miatt indult eljárás.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:05 Kétméteres hó bénítja Colorado egyes részeit májusban
- 10:00 Videón a titokzatos aranykonvoj: 27 milliárd forintnyi arany és készpénz hagyta el Magyarországot
- 8:26 Titkos UFO-eligazítás a Pentagonból: washingtoni politikus szerint még mindig elhallgatják az igazságot
- 6:37 Hantavírus: Mennyire veszélyes a hajón kitört járvány?
- 20:34 Újabb botrány az izraeli hadsereg körül: megcigiztettek egy Szűz Mária szobrot Dél-Libanonban
- 18:24 Újabb Epstein-dokumentum került nyilvánosságra: feloldották az állítólagos búcsúüzenet titkosítását
- 16:31 Mindenki erről beszél: zseniális videóval edukál a magyar rendőrség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


