24 óra alatt
Hetvenkilenc határsértőt fogtak Csongrádban
Csongrád megyében az idén eddig több mint 4200 határsértőt fogtak el.
2013.05.05 09:28MTITöbb csoportban összesen 79 határsértőt fogtak el a rendőrök Csongrád megye déli részén az elmúlt 24 órában - tájékoztatott Jászai Linda, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap.
Jászai Linda elmondta: a Sierra Leone-i, afgán, pakisztáni, koszovói, macedón, valamint török állampolgárságú illegális bevándorlók összesen 26 csoportban lépték át a magyar-szerb zöldhatárt. A határsértőkkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Csongrád megyében az idén eddig több mint 4200 határsértőt fogtak el.
Kapcsolódó írások:
- Brüsszel demokráciaellenesnek tartja a moldovai parlament határozatait
- Harmincnyolc határsértőt fogtak el Csongrádban
- Rétvári: eredményes a jogszabályok eddigi deregulációja
- Sopron-Kassa döntő lesz a magyar-szlovák ligában
- Minden elsős elhelyezéséről gondoskodott a Klik
- Kapuvári húsgyár - nem érkezett pályázat a vagyonra
- Új szakma, új profil, új lehetőségek - ifjúságsegítés a határon innen és túl (X)
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:05 Kétméteres hó bénítja Colorado egyes részeit májusban
- 10:00 Videón a titokzatos aranykonvoj: 27 milliárd forintnyi arany és készpénz hagyta el Magyarországot
- 8:26 Titkos UFO-eligazítás a Pentagonból: washingtoni politikus szerint még mindig elhallgatják az igazságot
- 6:37 Hantavírus: Mennyire veszélyes a hajón kitört járvány?
- 20:34 Újabb botrány az izraeli hadsereg körül: megcigiztettek egy Szűz Mária szobrot Dél-Libanonban
- 18:24 Újabb Epstein-dokumentum került nyilvánosságra: feloldották az állítólagos búcsúüzenet titkosítását
- 16:31 Mindenki erről beszél: zseniális videóval edukál a magyar rendőrség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


