Több tízmillió forintos kárt okozott
Egymilliós nyomravezetői díjat tűztek ki egy szentesi betörés ügyében
Egymillió forintos nyomravezetői díjat tűztek ki egy szentesi, több tízmillió forintos kárt okozó betörés ügyében.
2013.02.07 14:59MTIA Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Szenti Szabolcs közölte, a bűncselekmény január 16. és 21. között történt. A tettesek a Honvéd utca egyik családi házába törtek be, és az egyik szobában elhelyezett lemezszekrényt kivágva készpénzt, valutát és ékszereket tulajdonítottak el több tízmillió forint értékben.
A főkapitányság vezetője a nyomravezetőnek egymillió forint díjat tűzött ki, amelyet részben a sértett ajánlott fel. Az összeg annak fizethető ki, aki az elkövetőkkel kapcsolatban olyan pontos adatokkal rendelkezik, amelyek segítségével azonosíthatók, bűnösségükre a gyanú megalapozottá válik és információit az eljárás során ismerteti.
A rendőrség a nyomravezető kilétét bizalmasan kezeli, szükség esetén védelme érdekében megteszi a megfelelő intézkedéseket. A díjkitűzés visszavonásának jogát fenntartják.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06