Egy elhagyatott, bokros területen leltek rá
Bezsákolt őzmaradványokat találtak a XIX. kerületben
Több őz maradványait találták meg pénteken zsákokban a XIX. kerület egy elhagyatott, bokros területén.
2013.01.11 15:42MTIA XIX. kerületi Hunyadi polgárőrség elnöke, Bakos Tibor, aki lakossági bejelentés után munkatársaival kiment a helyszínre, arról számolt be, hogy többzsáknyi állati testrészt - őzlábakat, -fejeket és belsőséget találtak a lezárt zsákokban.
A Kőbánya-Kispest vasútállomás közelében, a Liszt Ferenc-repülőtérre vezető út vasúti felüljárója alatt találták a zsákokat. Minderről értesítették a rendőrséget.
A rendőrség későbbre ígért tájékoztatást az ügyben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:54 Orosz Igla-S légvédelmi rakétákat kapott India a Pakisztánnal fokozódó feszültségek közepette
- 22:50 Trump 100%-os vámot vet ki a külföldi filmekre
- 20:31 Földrengéssorozat rázta meg Nyugat-Texast
- 18:25 Lemond parlamenti mandátumáról Orosz Anna, a Momentum képviselője
- 16:21 Változékony, gyakran csapadékos idő várható a héten
- 14:20 Boeing-karbantartási hiba miatt járatokat töröl a KLM
- 12:19 Donald Trump: eljöhet az az idő, amikor az Egyesült Államok felhagy a közvetítéssel
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06