Lezárult a nyomozás
Vádat emelnek az ékszerész gyikosa ellen
Vádemelési javaslattal zárta le a nyomozást a rendőrség a tavaly novemberben, a VII. kerületi Thököly utcai ékszerboltban elkövetett emberölés ügyében.
2012.08.30 08:32HavariaPressA rablógyilkosság 2011. november 15-én történt egy Thököly úti ékszerboltban. A támadó, egy 30 éves budapesti férfi napközben bement a boltba, kikért a vitrinből egy nyakláncot, s azt megpróbálta kitépni az ékszerész kezéből. Az ékszerész ellenállt, mire a rabló kést rántott, s többször szúrt. A helyszínről ékszerekkel és készpénzzel menekült el. A megszurkált ékszerész a helyszínen belehalt sérüléseibe.
A gyanúsítottat, akit a helyszínen lévő kamerák rögzítette felvételek elemzése alapján azonosítottak, egy hónappal később elfogták a Budapesti Rendőr-főkapitányság életvédelmi nyomozói. Az előzetes letartóztatásban lévő férfit emberöléssel gyanúsították meg. A befejezett nyomozás iratait, valamint vádemelési javaslatát a Fővárosi Főügyészségnek küldte meg a rendőrség.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


