Senki sem sérült
Nem indult újra a motor: lezuhant a sárkányrepülő
Lezuhant egy motoros sárkányrepülő, vasárnap délután, Somogy megyében, a kaposújlaki repülőtéren. Személyi sérülés nem történt.
2012.06.10 14:06HavariaPressEgy ejtőernyőst vitt fel a motoros sárkányrepülő pilótája, vasárnap délután, a kaposújlaki repülőtérről, majd 500 méter magasan leállította a motort, hogy az ejtőernyős kiugorhasson. Ezután azonban nem sikerült újraindítania a gépet. A pilóta a mentőernyővel kiugrott és sikeresen földet ért, így a balesetben személyi sérülés nem történt, de a gép összetört. A pilóta ötszáz méteres magasságból kiugrott a gépből, s mentőernyőjének köszönhetően sértetlenül földet ért. A rendőrség légi közlekedés veszélyeztetése miatt indított eljárást az ügyben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06