Égési sérülések miatt kerültek kórházba
Véletlen vagy direkt? Forró víz ömlött a kislányokra
Égési sérülésekkel szállítottak kórházba egy testvérpárt Gödöllőről szombat délután - erősítette meg a mentők sajtóügyeletese.
2012.05.19 19:28MTINémeth Cecília, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese annyit mondott, hogy egy egyéves kislány könnyebb, hároméves lánytestvére súlyosabb égési sérüléseket szenvedett, mindkettejüket a fővárosi Bethesda kórházba vitték.
Az MTI úgy tudja, hogy a gyerekeket leforrázták, de hogy háztartási baleset vagy más ok áll-e a háttérben, az egyelőre nem derült ki.
Kovács Viktória, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerint háztartási balesetről lehet szó, mivel hozzájuk nem érkezett az esetről bejelentés.
Mindenesetre a rendőrség is vizsgálódik a gödöllői baleset ügyében. A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese, Kovács Viktória elmondta: eddigi adataik szerint az anya a levestésztát főzte, amikor véletlenül leverte az edényt. A forró víz az egyéves és a hároméves lányára, továbbá az anya lábára ömlött, és információik szerint a gyerekek másodfokú égési sérülést szenvedtek. A rendőrség azt vizsgálja, hogy történt-e bűncselekmény - tette hozzá a sajtóügyeletes.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:13 HVG: A köztársasági elnök tudomásul vette az alkotmánybírák döntését
- 18:12 Halálos baleset történt a szegedi BYD-építkezésnél
- 16:10 Meteorológia: idén először volt 35 Celsius-fok az országban
- 14:09 Levették az Alkotmánybíróság napirendjéről az államfő indítványát
- 12:08 Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
- 10:06 Hőség - Ivókutak is segítenek a nagy melegben Budapesten
- 8:05 Hegedűs Zsolt: új főigazgató irányítja a Dél-pesti Centrumkórházat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


