Megszívták
Garázsfeltörők helyett fűtermesztőket fogott a rendőr
Információért mentek - kannabiszra bukkantak a rendőrök.
2012.01.30 16:10ma.huPéntek hajnalban garázsfeltörés miatt járőröztek a dunaújvárosi ügyelet járőrei egy garázssornál. Információgyűjtés közben a járőröknek feltűnt, hogy egy autó áll a késői órán az egyik garázs előtt, a garázsból pedig jövés-menés neszei szűrődnek ki. A rendőrök kérdéseket akartak feltenni, azonban az ajtó nyitásakor a cannabis jellegzetes szaga csapta meg a járőrök orrát - írja közleményében a rendőrség.
A feltűnően zavartan viselkedő két férfi azt állította, hogy bérlik a garázst.
A járőrök több tő cannabist találtak, különböző növési fázisban, e mellett termesztéshez szükséges eszközöket.
A két garázsban talált 30-34 éves férfit előállították a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra. A szemle során 77 tő kábítószergyanús növényt foglaltak le, melyek az elsődleges szakértői vélemény szerint THC-t tartalmaznak. A két férfi gyanúsítotti kihallgatása során elmondta, hogy a magokat Ausztriában vásárolták a múlt évben és saját fogyasztásukat kívánták a felnevelt növényekből biztosítani - zárul a közlemény.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


