Az ágyból rángatták ki őket
Vasrúddal verték az idős házaspárt a csuklyás rablók
Brutális támadók fosztottak ki egy idős házaspárt a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Bökönyben.
2011.09.08 10:09havariapress.huA rablók pajszerrel verték meg a két idős embert, akik súlyosan megsérültek a támadás során.
Kedden éjjel rontottak rá az idős házaspárra a csuklyás rablók. Az ágyukból kirángatott idős embereket az ajtó befeszítéséhez használt varúddal kezdték ütni, s a pénzüket követelték. Végül a támadók felforgatták a lakást, s az ágyban megtalált pénzzel távoztak.
A 80 éves asszony és 78 éves férje is súlyos sérüléseket szenvedett a támadás során. A rendőrség nagy erőkkel kezdte meg a nyomozást az ügyben, a rablókat keresik.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
- 8:15 Európa Tanács: a sajtószabadság védelme kötelezettség, nem lehetőség
- 6:13 Kína szerint a koronavírus-járvány az USA-ból indulhatott ki
- 22:15 Halálos áldozata is van az észak-kínai robbanásnak
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06