Titkosítani is lehet az adatokat
32 GB-os pendrive-okat dob a piacra a Verbatim
A Verbatim elektronikai termékeket forgalmazó vállalat nemsokára a magyar piacra dob két 32 GB-os USB háttértárolót.
2009.02.11 11:13ictpressAz adatokat akár titkosítani is lehet a készüléken - közölte a Prohardver informatikai híroldal. A közeljövőben két fajta 32 gigabájtos (GB) USB háttértárat lehet kapni a magyar boltokban, amit a Verbatim dobott a piacra. A termékek a Store 'n' Go termékcsaládba tartoznak, a két változat neve pedig Executive és a Mini. Az előbbinek az olvasási sebessége 30 MB/s (megabájt/másodperc), az írási sebessége pedig 12 MB/s, míg a Mininél ezek a számok az olvasásnál 11 MB/s, az írásnál pedig 8 MB/s.
Az Executive-nél a csatlakozó visszahúzható, míg a Mininél a házból fordítható ki a kis fém alkatrész. Munka közben a háttértárakon lehetőség van az adatokat titkosítani, így a bizalmas információkhoz nem férhet hozzá akárki - közölte a Prohardver.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:12 Irak történelmi mocsárvidéke újjáéled, miután a többéves szárazság után visszatért a víz
- 6:07 Kutyákat tenyésztettek és tartottak fogva kutatási célokra embertelen körülmények között - videó a menekítésről
- 21:00 Iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
- 20:58 Bűncselekmény gyanúját állapította meg az ÁSZ a Metropolitan egyetemen vizsgálata során
- 19:55 Lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
- 18:52 Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
- 17:50 Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is érintettek lehetnek
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


