Jelszó, bankkártyaszám...
Hackerek törték fel a The Washington Post egyik adatbázisát
Meghackelték a The Washington Post egyik adatbázisát.
2011.07.08 07:47MTIA tekintélyes amerikai napilap csütörtökön közölte, hogy egy számítógépes kalóznak sikerült hozzájutnia az állásajánlat rovatban regisztrált 1,3 millió felhasználó nevéhez és e-mail címéhez.
A lap mindazonáltal sietett leszögezni, hogy a múlt héten elkövetett támadás során a jelszavakat és más személyes adatokat nem kaparintott meg az elkövető.
"Gyorsan észrevettük a kalózakciót, és zároltuk a hozzáférést. Az ügy a hatóságok kezében van" - közölte az újság, bocsánatkérését tolmácsolva olvasóinak.
A napilap arra figyelmeztette internetes felületének felhasználóit, hogy ne válaszoljanak olyan elektronikus levelekre, amelyekben bankszámlaszámukat, bankkártyájuk számát vagy jelszavukat kérik.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06