Elképesztő leértékelés
Fillérekért adják az iPhone-t
Fillérekért vesztegetik az iPhone-t. Sajnos egyelőre csak Németországban, de huszonötezret végül is megér a tapogatós okostelefon. Az okok: a konkurencia és a hamarosan érkező 3G-s változat. Cserébe magas a havidíj - néha jó, hogy itt nem kapható hivatalosan.
2008.04.05 08:21ma.huDrasztikusan leárazta a német T-Mobile az iPhone-t: a nyolc gigabájtos verziót már 99 euróért megveheti, akinek csak ez hiányzik az életéből - igaz, cserébe borsos havidíjat kell kipengetni: 89 eurót. A barátságosabb díj 69 euró, ehhez a készülék 149 euróba kerül, 49 euró mellett a telefon 199, 29-es minimumszámla esetén 249 euró az iPhone - a mindenkori 399 helyett. A 16 gigabájtos verzió változatlanul félezer eurót kóstál.
A heves leárazások mögött két okot gyanítanak a piaci elemzők: egyrészt nagyobb a konkurencia, mint Amerikában (akadnak nagyobb tudású készülékek olcsóbban, és ha nem a dizájn az érdekes, az Apple-mobil gyengébben áll), másrészt hamarosan érkeznek az új, 3g-s támogatással megerősített készülékek. Addigra valahogy ki kell pucolni a raktárakat, különben nagyjából eladhatatlanok lesznek a régebbi modellek.
Magyar vonatkozásban a hasonló hírekre még várni kell egy keveset...
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06