Belvíz
Még két utat le kellett zárni a Dunántúlon
Az eddigiek mellett csütörtök délelőtt lezárták a Püspökmolnári és Vasszécseny, valamint a Molnaszecsőd és Döröske közötti összekötő utat.
2014.10.23 11:46MTI
Az eddigi hat mellett további két mellékutat zártak le csütörtökön vízátfolyások, valamint ár- és belvíz miatt a Dunántúlon - tájékoztatott a Magyar Közút Nonprofit Zrt..
Vas megyében már hét út van lezárva. Az eddigiek mellett csütörtök délelőtt lezárták a Püspökmolnári és Vasszécseny, valamint a Molnaszecsőd és Döröske közötti összekötő utat.
A Kemenestaródfa és Vasalja, a Szentgyörgyvölgy és Kerkáskápolna, a Körmend és Egyházasrádóc közötti összekötő utat, a Pinkamindszent és az országhatár közötti útszakaszt és a csákánydoroszlói bekötőutat már korábban lezárták.
Zala megyében a Szentgyörgyvölgy és Kerkáskápolna közötti útszakaszt zárták le.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:01 A katolikusok imádták - Trump szerint nincs miért bocsánatot kérnie a pápás AI-képből
- 8:00 Az USA Legfelsőbb Bírósága jóváhagyta Trump transznemű katonákra vonatkozó tilalmát
- 6:01 AI-botokkal manipulálták a felhasználókat - botrány a Zürichi Egyetem titkos Reddit-kísérlete körül
- 22:50 Catalin Predoiu belügyminiszter lett az ügyvivő miniszterelnök Romániában
- 20:49 San Diego partjainál többen meghaltak egy hajótörésben
- 18:48 Bejelentette lemondását Marcel Ciolacu román miniszterelnök
- 16:39 Nicusor Dan: nem a pártoknak, hanem a társadalomnak kell irányt választani Románia számára
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06