Havazás
Ismét járható az autópálya Szabadka és Újvidék között
Megnyitották az E-75-ös autópálya Szabadka és Újvidék közötti szakaszát kedden.
2014.02.04 13:25MTI
A közlekedési minisztérium jelentése szerint az említett szakaszon sebességkorlátozás van érvényben, óránként 60 kilométeres gyorsasággal haladhatnak a gépjárművek. A sebességkorlátozás oka a balesetek megelőzése, mivel Magyarországról nagyszámú teherautó érkezik kedden az országba, a röszkei és a tompai határátkelőhelyen ugyanis megkezdték a kamionok szakaszos beengedését.
Az autópálya Szabadka és Újvidék közötti szakaszát a hótorlaszok miatt szombaton zárták le. Néhány mellékút még mindig járhatatlan.
A hatóságok becslése szerint a szélsőséges időjárás miatt péntek és hétfő között Szerbiában mintegy 10 ezer ember került a hó fogságába.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
- 10:50 Netanjahu üdvözölte az Egyesült Államok iráni légicsapásait: Történelmi fordulópont
- 8:02 Az amerikai légierő sikeres csapást mért Iránra
- 6:16 Baleset a budaörsi repülőnapon: nézőkre dőlt egy LED-fal, hárman kórházba kerültek
- 22:43 Ezrek ünnepelték Stonehenge ősi köveinél a nyári napfordulót
- 20:07 Gyönyörű baleset - ütközés után beindult a tüzijáték-rakomány a kamionban - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06