Hova lett az igazi pilóta?
18+ - Meztelenül készül az égbe szállni
Kissé mintha felcserélődtek volna a szerepek: az ilyen szexi nők általában az italokat szolgálják fel a repülőn, nem a bonyolult műszereket vezérlik. Főleg nem meztelenül!
2012.11.29 19:29ma.huTeljesen a fejére állt a világ. Normális esetben fess, élére vasalt egyenruhába öltözött férfiak ülnek a pilótafülkébe, a dekoratív cicalányokat meg az utastérbe küldik, hogy szexi miniszoknyában riszálva szolgálják fel az italokat.
Erre megjelenik Jessica Sylvia, megmutatja, hogy mi rejlik a szokásos miniszoknya alatt, amit eddig legfeljebb csak sejthettünk, meg a hivatalos légitársaságok járatain ezután is csak ábrándozhatunk hasonló látványról, de ezzel ő nem éri be. Egyenesen előresétál a fülkéig, ott megszabadul a maradék ruhájától is, ki tudja, miféle indíttatásból, és egy szál évakosztümben ül be az ülésbe.
Még szerencse, hogy ez csak egy kisgép, nem valami nagy utasszállító, mert nem szívesen nézegetnénk a miniszoknyában riszáló kapitányt!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06