Vona Gábor a tenyerét dörzsöli
Jó kis ingyenreklámot csinált a cigánybűnözésnek az MTV?
Vona Gábor szerint akaratlanul is jó reklámot csinált választási hirdetésüknek a közrádió és a köztelevízió azzal, hogy megtagadta közlésüket, mert egyre többen kíváncsiak rá, és keresik a lehetőségét, hogy megnézhessék.
2010.10.01 07:24MTIErről a Jobbik Magyarországért Mozgalom elnöke csütörtöki szolnoki lakossági fórumán beszélt annak ismeretében, hogy Legfelsőbb Bíróság döntése értelmében le kellett volna adnia "cigánybűnözést" is említő kampányhirdetésüket a Magyar Rádiónak és a Magyar Televíziónak.
Vona Gábor a város egyik bevásárlóközpontjának éttermét zsúfolásig megtöltő, többnyire fiatalokból álló hallgatósága előtt elmondta: a kampányfilm megjelenése érdekében arra a finomításra is készek lettek volna, hogy a "cigánybűnözés" szó helyén egy sípolás hangozzék el, de a közmédiumok vezetői ezzel a változtatással sem voltak elégedettek.
A Jobbik reklámfilmjét kevés pénzük miatt amúgy is többnyire csak a késő esti órákban láthatták volna a nézők, most viszont nem várt módon megkülönböztetett figyelmet vívtak ki - fogalmazott a politikus.
Mint megjegyezte, meglepődtek rajta, hogy az Országos Választási Bizottság, majd a legfelsőbb bírói fórum is nekik adott igazat. Ugyanakkor a jelenség okán sajnálatos tartotta, hogy "mennyire élünk mi a fideszes forradalom után egy demokráciában", hiszen a Magyar Rádió és a Magyar Televízió nem hatóság.
Példátlan, hogy egy parlamenti párt nem közölhette mondanivalóját a választókkal - húzta alá.

A fórumon bejelentették: a Jobbik Szolnok valamennyi önkormányzati választókerületében indít képviselő- valamint Nagy Gyula, 47 éves tanár és gazdálkodó személyében polgármesterjelöltet.
Programjuk egyik sarkalatos pontja: a rendszerváltástól számítva minden városvezető erőt szeretnének elszámoltatni: milyen szerepe volt abban, hogy a település önkormányzata 20 milliárd forintos adósságot halmozott fel.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06