Szigorították a szabályozást
A tyúktolvajoknak is dolgozniuk kell a börtönökben
Dolgozniuk kell az elzárással sújtott tyúktolvajoknak, ha a börtönorvos egészségügyileg alkalmasnak találja őket. A belügyminiszter szigorította a szabályozást.
2010.08.23 07:48Magyar NemzetEz olvasható a Magyar Nemzetben.
Eddig az elkövető maga dönthette el, hogy hajlandó-e munkát végezni a rács mögött. Mostantól megszűnik a választás lehetősége, a módosított rendelet szerint a kijelölt munkát köteles elvégezni, betartva a munkavédelmi és a környezetvédelmi előírásokat.
Az új szabályozás megengedi, hogy az elzárással sújtott szabálysértők a börtön falain kívül is végezhessenek munkát megfelelő felügyelet vagy ellenőrzés mellett.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


