A Fidesz a káoszkeltésben érdekelt
MSZP: minden napra egy hazugság, ez a Fidesz csodafegyvere
Az MSZP szerint a Fidesz hazugságokra építi az egészségüggyel kapcsolatos népszavazási kampányát, és arra sem képes, hogy megmondja, mit tenne egy jobb egészségügyért. Erről Nyakó István, az MSZP szóvivője beszélt csütörtökön az MTI-nek.
2008.02.21 15:45MTI"Minden napra egy hazugság, ez a Fidesz csodafegyvere a népszavazási kampányban" - fogalmazott a szocialista politikus. Nyakó István szerint hazugság, hogy a Fidesz elnöke adónak nevezte a vizitdíjat és a kórházi napidíjat, ugyanis ha a két díj adó lenne, a költségvetésbe folyna be és népszavazást se lehetne tartani róla. A szocialista politikus a vizitdíj 1000 forintra emelésével kapcsolatban megjelent sajtóhírt is hazugságnak nevezte. Orbán Viktor úgy gondolja, hogy "ha a 300 forintos vizitdíj nem elég a kormányellenes hangulat felszításához, akkor elég bedobni egy nagyobb összeget, ami már elég riasztó ahhoz, hogy a választók megrettenjenek" - fogalmazott. A szóvivő szerint ennél is nagyobb hazugság, hogy Tarlós István, a Fidesz népszavazási kampányának politikai vezetője választási csalást vetített előre. Hozzátette: ezekből az esetekből is látszik, hogy valójában az ellenzéki pártot nem az egészségügy vagy az oktatás helyzete érdekli. Nyakó István szerint a Fidesz a megosztottság fenntartásában és a káoszkeltésben érdekelt. Csak az a baj, hogy mindennek az árát az egészségügy, a betegek fizetik meg. A Fidesz gyűlöletkampánya az egész országnak árt - fűzte hozzá.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
- 13:53 Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


