Marad a szép idő...
Folytatódik a nyárias tavasz!
Szerdán folytatódik a kellemes tavaszi idő, a sok napsütés mellett megnövekszik a gomolyfelhőzet és főleg északon, északkeleten egy-egy zápor, zivatar kialakulhat.
2009.04.08 09:02koponyeg.huReggel 10, délután 23 fok körül alakul a hőmérséklet. A déli, délnyugati szél néhol megélénkülhet. Front nem lesz hatással szervezetünkre, a közlekedés időjárási feltételei kiválóak lesznek.
Csütörtökön és pénteken nem várható lényeges változás: sok napsütés, kevés felhő, néhol zápor, zivatar valószínű. Marad a meleg idő.
A húsvét hétvégén változóan felhős lesz az ég, elszórtan lehet zápor, a megélénkülő délkeleti széllel néhány fokkal hűvösebb levegő érkezhet a Kárpát-medence térségébe. Húsvét hétfőn sok napsütésre van kilátás, reggel 5 délután 20 fok körüli értékek lehetnek, a délkeleti szél néha megélénkülhet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06